Mahalli İdareler Birliği Vali Nusret Dirim başkanlığında 2017 yılı bütçesini görüşerek karara bağlamak üzere toplandı. Valilik Çeşm-i Cihan Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıya, Belediye Başkanı Cemal Akın, İlçe ve Belde Belediye Başkanları, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ve ilgili idari personel katıldı. Toplantı Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından 2017 mali yılı birlik bütçesinin görüşülmesine geçildi. Mahalli İdareler Birliği 2017 yılı bütçesi oy birliği ile kabul edildi. Toplantı dilek ve temennilerin ardından sona erdi.
2017 Yılı Bütçesi Görüşüldü
Mahalli İdareler Birliği, 2017 yılı bütçesini görüşerek karara bağlamak üzere toplandı.
![2017 Yılı Bütçesi Görüşüldü](https://d.ajansbartin.com/news/69.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.