Bayramların; birlik ve beraberlik duygularının güçlendiği, mutlulukların paylaşıldığı müstesna günler olduğunu belirten Başkan Yalçınkaya, mesajında şu ifadeleri kullandı; “Manevi duyguları en üst seviyede hissettiğimiz mübarek Ramazan ayını uğurlamaya hazırlanırken; milletçe birlik ve beraberliğin, hoşgörünün, yardımlaşmanın, sevginin ve barışın simgesi olan Ramazan Bayramı’na da kavuşuyor olmanın sevinci içerisindeyiz. Bayramın önemini hatırlattığı güzel değerlerin, sadece bayram günleri ile sınırlı kalmamasını yılın tüm günlerinde yaşanmasını temenni ediyorum. Bu duygularla tüm hemşehrilerimizin mübarek Ramazan Bayramını kutlar, büyüklerimizin ellerinden, geleceğimizin teminatı gençlerimizin gözlerinden öpüyorum. Ramazanda edindiğimiz güzellikleri bayram sonrasına da taşıyarak, dayanışma ve hoşgörü ikliminin ülkemizde hüküm sürmesini yürekten diliyor, Bartınlı hemşehrilerime sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”
Başkan Yalçınkaya’dan Ramazan Bayramı Mesajı
bartın Belediye Başkanı Muhammet Rıza Yalçınkaya, Ramazan Bayramı münasebetiyle mesaj yayımladı.
![Başkan Yalçınkaya’dan Ramazan Bayramı Mesajı](https://d.ajansbartin.com/news/20387.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.