Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı. Balık, mesajında; “Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu, korunması ve yaşatılması için de yüce Türk Milleti’ne emanet ettiği, Çağdaş Türkiye Cumhuriyeti’nin temel taşını oluşturan, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 104. yıldönümünde, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı millet olarak coşkuyla kutlamaktayız. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ’ün TBMM’nin açıldığı günü bayram olarak çocuklara armağan etmesi, yarınlarımızı emanet edeceğimiz, geleceğimizin teminatı çocuklarımıza verdiği değeri, inancı ve güveni göstermektedir. Bize düşen görev ise çocuklarımızı bilime ve gelişen teknolojilere açık, okuyan, sorgulayan, araştıran ve bunlarla birlikte düşünen, dürüst, çalışkan, başarılı, demokrasiye ve insan haklarına saygılı, vatan ve milletini seven bireyler olarak yetiştirmektir. Milletimizin umut çiçekleri, kıymetli çocuklarımızın, sevgi dolu kalpleri ve azimleriyle ülkemizi yarınlara güvenle taşıyacaklarına olan inancım tamdır. Bu duygu ve düşüncelerle, başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere vatanımızın bağımsızlığı, birlik ve bütünlüğü uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi, ebediyete intikal eden kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle yâd ediyor, milletimizin ve bugünü anlamlı kılan Türk ve dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı içtenlikle kutluyorum” ifadelerini kullandı.
Balık Çocukların Bayramını Kutladı
Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.
![Balık Çocukların Bayramını Kutladı](https://d.ajansbartin.com/news/20391.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.