Göreve geldiği günden beri hep halkla iç içe olan ve bu yönüyle herkesin takdirini kazanan Bartın Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakının MHP’li Bartın Belediye Başkan Adayı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, çocuklar yoğun sevgi besliyor. Gittiği her yerde çocukların sevgi seli ile karşılaşan Başkan Fırıncıoğlu, onlarla yakından ilgilenerek kek dağıttı. Seçim turları kapsamında son olarak Hürriyet Mahallesine giden Fırıncıoğlu, bu sırada kendisini çevreleyen çocuklarla bir süre vakit geçirdi. Çocukların sevgisinin çok değerli olduğuna ve onlara her zaman vakit ayırmak gerektiğine dikkat çeken Başkan Fırıncıoğlu, “Hizmetlerimizin temelinde geleceğimiz olan çocuklarımız var. Gece gündüz demeden ilimizin dört bir köşesine hizmet etmeye çalışıyoruz. Her gittiğimiz yerde çocuklarımızın isteklerini de göz önüne alıyoruz. Onlara daha güzel yarınlar bırakmak için gayret ediyoruz. Çocuklarımızın bu güler yüzlerinin hep daim olması için hizmet üretmeye devam edeceğiz” diye konuştu.
Fırıncıoğlu’na çocuklardan sevgi seli!
Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz ile gittiği Hürriyet Mahallesi’nde seçim çalışmaları sırasında çocukların sevgi gösterisi ile karşılaştı.
![Fırıncıoğlu’na çocuklardan sevgi seli!](https://d.ajansbartin.com/news/20317.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.