Bartın Belediyesi öncülüğünde Türkiye Oryantiring Federasyonu ve Türkiye Dağcılık Federasyonu’nun da katkılarıyla 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Şenliği düzenlenecek. 3 Aralık 2023 Pazar günü 10.00-13.00 saatleri arasında Ömer Tepesi Spor Salonu’nda düzenlenecek etkinlikler kapsamında Sertan Özer de konser verecek. Etkinlikle ilgili bilgi veren Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu; “Bartın Belediyesi Engelsiz Sanat Evi, Kaynarca Engelsiz Yaşam Merkezi, Türkiye Oryantiring Federasyonu ve Türkiye Dağcılık Federasyonu Bartın Temsilciliklerinin katkılarıyla 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle şenlik programı düzenliyoruz. 3 Aralık 2023 Pazar günü 10.00-13.00 saatleri arasında Ömer Tepesi Spor Salonu’nda düzenlenecek etkinlikler kapsamında Oryantiring yarışması, madalya töreni, ikramlar ve Sertan Özer konseri gerçekleştirilecek. Tüm vatandaşlarımızı şenliğe davet ediyorum” dedi.
3 Aralık Dünya Engelliler Günü Şenliği Düzenlenecek
Bartın Belediyesi öncülüğünde Türkiye Oryantiring Federasyonu ve Türkiye Dağcılık Federasyonu’nun da katkılarıyla 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Şenliği düzenlenecek.
![3 Aralık Dünya Engelliler Günü Şenliği Düzenlenecek](https://d.ajansbartin.com/news/20069.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.