AK Parti Grup Başkanvekili ve Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Bartın Devlet Hastanesine 5 yeni uzman hekimin atandığını açıkladı. Milletvekili Tunç, Endokrinoloji ve Metabolizma, Göz Hastalıkları, Nöroloji, Radyoloji, İç Hastalıkları branşlarındaki doktorlarımızın Bartın Devlet Hastanesine atamasının gerçekleştiğini önümüzdeki günlerde göreve başlayacaklarını söyledi. Talep ettiğimiz branşlarda kadro açılmasını sağlayan Sağlık Bakanımız Sn. Dr.Fahrettin Koca’ya teşekkür ediyorum diyen Tunç, Bartın’da sağlık alanındaki büyük yatırımlardan biri olan 400 yataklı yeni Devlet Hastanesi inşaatında devam ettiğini söyledi.
5 Yeni Uzman Hekim Atandı
AK Parti Grup Başkanvekili ve Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Bartın Devlet Hastanesine 5 yeni uzman hekimin atandığını açıkladı.
![5 Yeni Uzman Hekim Atandı](https://d.ajansbartin.com/news/18156.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Geleneksel Kan Bağışı Şenliği Devam Ediyor](https://d.ajansbartin.com/news_t/20447.jpg)
![Bartın İçin Kura Tarihi Belli Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20343.jpg)
![Hava ambulansı ile Bartın'dan Ankara'ya sevk edildi!](https://d.ajansbartin.com/news_t/19647.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.