Belediye Başkanı Cemal Akın, eğitim kurularını ziyaret etmeye devam ediyor. Başkan Akın son olarak Gökkuşağı Anaokulu ve 7 Eylül Anaokulu ’nu ziyaret etti. İlk olarak Gökkuşağı Anaokulu’nu ziyaret eden Başkan Cemal Akın okul müdürü Ayşe Yılmaz ve öğretmenler ile sohbet etti. Daha sonra sınıfları gezen Başkan Akın öğrencilere boya kalemi seti hediye etti. Gökkuşağı Anaokulunun ardından 7 Eylül Anaokulu ‘nu da ziyaret eden Başkan Cemal Akın burada da okul müdürü ve öğretmenlerle sohbet ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi. Belediye Başkanı Akın ziyaretle ilgili açıklamasında eğitimi her zaman desteklediklerini bu sebeple okullarla sürekli karşılıklı ziyaret ve istişare halinde olduklarını söyledi. Akın; “Göreve geldikten sonra her fırsatta bütün okullarımızı ziyaret ederek Sıkıntılarını yerinde görme fırsatı buluyoruz. Sorunların çözümü ve ihtiyaçların karşılanması için gerekli çalışmaları başlatarak, eğitime hizmet halka hizmettir bilinciyle okullarımızın ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Bundan sonra da aynı şekilde imkânlar elverdiği sürece üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz” dedi.
Akın, öğrencilerle birarada
Belediye Başkanı Cemal Akın, Gökkuşağı Anaokulu ve 7 Eylül Anaokulu'nu ziyaret etti.
![Akın, öğrencilerle birarada](https://d.ajansbartin.com/news/392.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.