Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı İl Başkanlığı’na gerçekleştirdiği ziyaretinde, gelinen noktada geçmiş yıllardaki gibi keskin siyasi çizgilerin kalmadığına dikkat çekerek “Özellikle Bartın’da da hayata geçmesine öncülük ettiğimiz bir hoşgörü ortamını kurmuş olmanın ayrıca mutluluğunu yaşıyoruz. Bu ziyaretlerimiz ve karşılıklı Bartın için önem taşıyan konularda konuşabilmemiz de buna bir örnektir. Çünkü bizlerin en önemli ve ortak görevi Bartın’ı yaşanabilir bir yer kılmaktır. Sizler var olduğunuz sürece; bu ocaklar ilim-irfan yuvası olmaya devam ettiği sürece bu kutsal dava ebediyen yaşayacaktır” dedi. Başkan Akın’a gerçekleştirdiği ziyarette, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Taner Çetin, İl Başkanı Ercüment Özçelik ve Merkez ilçe Başkanı Murat Demir eşlik etti.
Akın, Ülkü Ocaklarını Ziyaret Etti
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Taner Çetin, İl Başkanı Ercüment Özçelik ve Merkez İlçe Başkanı Murat Demir ile birlikte Bartın Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı İl Başkanlığını ziyaret etti.
![Akın, Ülkü Ocaklarını Ziyaret Etti](https://d.ajansbartin.com/news/53.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.