Bartın Üniversitesi Kutlubey Kampüsü ile Hacı İbrahim Paşa KYK Kız Öğrenci Yurdu arasında kalan çevre yolundaki kaldırımlar ışıklandırıldı. Öğrenciler için büyük bir tehlike oluşturulan yolda yapılan bu çalışma ile aylardır dile getirilen ve yerel basında da gündeme gelen sorun çözülmüş oldu. Konuyla ilgili Bartın Valiliği’nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Vali Sinan Güner'in talimatlarıyla Hacı İbrahim Paşa KYK Kız Öğrenci Yurdundan Kampüse kadar uzanan yürüyüş yolu BEDAŞ tarafından aydınlatılarak gençlerimizin bir talebi daha yerine getirildi. Emeği geçenlere teşekkür ederiz.”
Aylardır Dile Getirilen Sorun Çözüldü
Bartın Üniversitesi Kutlubey Kampüsü ile Hacı İbrahim Paşa KYK Kız Öğrenci Yurdu arasında kalan çevre yolundaki kaldırımlar ışıklandırıldı.
![Aylardır Dile Getirilen Sorun Çözüldü](https://d.ajansbartin.com/news/16655.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![BARÜ, dünyada ilk 200, Türkiye’de ise ilk 3’te yer aldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20491.jpg)
![“Akıllı Taşkın Uyarı Sistemi” kuruluyor](https://d.ajansbartin.com/news_t/20474.jpg)
![“Yeni Müfredatı Reddediyoruz!”](https://d.ajansbartin.com/news_t/20472.jpg)
![Geçmişin izleri günümüze taşınacak](https://d.ajansbartin.com/news_t/20469.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.