Karabük Valisi Mustafa Yavuz’un başkanlık yaptığı toplantıya, Yönetim Kurulu Üyeleri Valimiz Dr. Nurtaç Arslan, Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Zonguldak İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karavekili, Bartın İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, Karabük İl Genel Meclisi Başkanı Ahmet Sözen, Zonguldak TSO Başkanı Metin Demir, Bartın TSO Başkanı Halil Balık, Ajans Genel Sekreteri Dr. Lutfi Altunsu ve Ajans personeli katıldı. Önceki dönemlerde yapılan çalışmaların görüşülmesi ile başlayan toplantıda, Ajans tarafından desteklenen projeler ve gelecek aylarda yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgilendirme yapılmasının ardından 2023-2028 Batı Karadeniz Bölge Planı çalışmaları, Ajans tarafından hazırlanan Kırsal Kalkınma Stratejisi, yatırım alanları çalışması ve Siber Vatan çalışmaları değerlendirildi. Toplantı, Ajansın önümüzdeki dönem insan kaynakları politikasının görüşülmesi ile sona erdi.
BAKKA 2023 Yılı Kasım Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı
Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) 2023 yılı Kasım Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Karabük Hilton Otelde yapıldı.
![BAKKA 2023 Yılı Kasım Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı](https://d.ajansbartin.com/news/20071.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.