Bartın Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi Bartın Belediye Başkan Adayı Hüseyin Fahri Fırıncoğlu, yeni dönem projeleri arasında yer alan “Bartın Belediyesi Sosyal Tesisi” projesinin detaylarıyla ilgili bilgi verdi. Bartın’a vizyon katacak molan 35 projeden bir tanesinin de “Bartın Belediyesi Sosyal Tesisi” projesi olduğunu belirten Başkan Fırıncıoğlu, şu ifadeleri kullandı; “Şehrimizde yaşayan herkesin yaşam kalitesini artırmak ve toplumsal ihtiyaçlara daha iyi yanıt verebilmek amacıyla, heyecan verici bir projeye imza atıyoruz. Belediyemiz tarafından inşa edilecek olan yeni binamızda, kreş, restoran ve sosyal tesis gibi önemli işlevlere ev sahipliği yapacak. Bu modern ve işlevsel yapı, kreş hizmetleri, çocuk gelişimi odaklı eğitim, lezzetli yemekler toplumsal buluşma alanı ve yeşil ve sürdürülebilir tasarımdan oluşacak. Yeni dönemde Cumhur İttifakı olarak bu projeyi de kazandıracağız. Bu projeleri birlikte başaracağız.”
Bartın Önemli Bir Sosyal Tesis Kazanacak
Bartın Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi Bartın Belediye Başkan Adayı Hüseyin Fahri Fırıncoğlu, yeni dönem projeleri arasında yer alan “Bartın Belediyesi Sosyal Tesisi” projesinin detaylarıyla ilgili bilgi verdi.
![Bartın Önemli Bir Sosyal Tesis Kazanacak](https://d.ajansbartin.com/news/20281.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.