Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık, Meclis Başkanı Hüseyin Çalıkoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı S.Cem Yıldız, Yönetim Kurulu Üyeleri Necati Sandıkçı ve Yücel Oğullar, Meclis Üyesi Okay Güldal ve Genel Sekreter Ahmet İncekara ile Bartın Vali Yardımcısı ve Bartın İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Vekili Uğur Karakaya'yı makamında ziyaret etti. Ziyaret kapsamında Karakaya ile il çalışmaları ve Bartın TSO'nun faaliyetleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Karakaya'nın misafirperverliği ve ilgisi için içtenlikle teşekkür eden Başkan Halil Balık, "Kurumlar arası birlik ve beraberlik, toplumun her alanında güçlü ve sürdürülebilir gelişimin temel taşlarından biridir. Bartın Ticaret ve Sanayi Odası olarak, Bartın'ın kalkınması için üzerimize düşen her türlü sorumluluğu almaya hazırız" dedi. Vali Yardımcısı Uğur Karakaya ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Bartın Ticaret ve Sanayi Odası'nın faaliyetlerini yakından takip ediyor ve destekliyoruz. Bartın'ın gelişimi için elbirliğiyle çalışmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu.
Bartın TSO'dan Karakaya'ya Ziyaret
Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık, beraberindeki heyetle birlikte Bartın Vali Yardımcısı ve Bartın İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Vekili Uğur Karakaya'yı makamında ziyaret etti.
![Bartın TSO'dan Karakaya'ya Ziyaret](https://d.ajansbartin.com/news/20456.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.