Bartın’da Skolyoz da Schroth Egzersizi uygulanan ilk ve tek klinik olacak olan FİZYOREEL Fizyoterapi Merkezi açıldı. Fizyoterapist Resul Karadağ ve Fizyoterapist Ela Nur Özer tarafından 14 Ekim Cumartesi günü saat 15.00’da açılan merkez Gölbucağı Mahallesi Stadyum Sokak No: 26/25’de hizmet vermeye başladı. Merkezin hayırlı olmasını dileyen Fizyoterapist Resul Karadağ, açılışa katılan herkese etti. Karadağ, açıklamasında şu ifadeleri kullandı; “Bartın’da önemli bir eksikliği gidereceğini düşündüğümüz vatandaşlarımızın herhangi bir probleminizi veya herhangi bir fiziksel aktivitenizi danışabileceği bir merkezi açtık. 7’den 77’ye herkese hizmet veriyoruz. Çok sayıda hastalığa Pilates, Skolyoz, Manuel Terapi ve Baby SPA, egzersiz ağırlıklı seanslarla çözüm sunuyoruz. Gölbucağı Mahallesi Stadyum Sokak No: 26/25’deki(Atatürk Stadyumu karşısı) kliniğimize gelerek veya 0553 366 61 73 ve 0539 602 34 98telefon numaralarından arayarak vatandaşlarımız randevu oluşturabilirler. Açılışımıza katılan tüm Bartın halkına teşekkür ediyorum. Merkezimizin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.
Bartın’daki Önemli Bir Eksikliği Doldurdu
Bartın’da Skolyoz da Schroth Egzersizi uygulanan ilk ve tek klinik olacak olan FİZYOREEL Fizyoterapi Merkezi açıldı.
![Bartın’daki Önemli Bir Eksikliği Doldurdu](https://d.ajansbartin.com/news/19919.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.