Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, beraberinde Vali Nurtaç Arslan ve beraberindeki heyetle birlikte ilimizde etkili olan yağışların etkisiyle Bartın Irmağı’nda su seviyesinin yükseldiği noktalarda incelemelerde bulundu. Ekiplerden son durumla ilgili bilgi alan Başkan Fırıncıoğlu, ırmak seviyesinin daha da yükselmesi durumunda olası sel riskine karşı vatandaşları uyardı. Kent merkezinde aşırı yağışların etkisiyle oluşabilecek aksaklıkların Bartın Belediyesi’nin aldığı önlemler sayesinde önüne geçildiğini belirten Başkan Fırıncıoğlu, ekiplerin 7/24 görev başında olduğunu söyledi.
Başkan Su Seviyesi Yükselen Irmakta İnceleme Yaptı
Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, beraberinde Vali Nurtaç Arslan ve beraberindeki heyetle birlikte ilimizde etkili olan yağışların etkisiyle Bartın Irmağı’nda su seviyesinin yükseldiği noktalarda incelemelerde bulundu.
![Başkan Su Seviyesi Yükselen Irmakta İnceleme Yaptı](https://d.ajansbartin.com/news/20061.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.