İlimizde etkili olan fırtına ve sağanak hayatı olumsuz etkiledi. Gün boyu etkili olmaya başlayan sağanak ve fırtınadan etkilenen noktalarda Bartın Belediyesi tarafından çalışma gerçekleştirildi. Gelen ihbarları da değerlendiren Belediye ekipleri, yaşanan olumsuzluklara anında müdahale etti. Gereken tüm önlemlerin alındığını belirten Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, ekiplerin sahada çalıştığını söyledi. Başkan Fırıncıoğlu; “Meteorolojiden aldığımız bilgiler doğrultusunda Bartın’da meydana geleceği ifade edilen yağış ve fırtınaya karşı ekiplerimizi teyakkuz halinde beklettik. Tüm hazırlığımızı yaptık. İlimizde etkisini sürdüren fırtına ve sağanak nedeniyle yaşanan olumsuzluklara anında müdahale ederek, vatandaşlarımızın mağdur olmasının önüne geçmiş olduk. Çalışmalarda görev alan personelimize teşekkür ediyorum. Allah hepimizi tüm afetlerden korusun” dedi.
Belediye Anında Müdahale Etti
İlimizde etkili olan fırtına ve sağanak hayatı olumsuz etkiledi.
![Belediye Anında Müdahale Etti](https://d.ajansbartin.com/news/20059.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.