23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Bartın Belediyesi Şehir Tiyatrosu çocuklarla buluştu. Belediye Şehir Tiyatrosu’nun “Leke” isimli oyunu çocuklar ve aileleri tarafından yoğun ilgi gördü. Etkinliğin düzenlenmesine emek veren herkese teşekkür eden Bartın Belediye Başkanı Muhammet Rıza Yalçınkaya; “Büyük beğeni toplayan etkinliğin düzenlenmesinde emekleri olan tiyatro oyununu uyarlayan ve yöneten Sayın Zafer Gecegörür ve ekibine teşekkür ediyorum. Katılım sağlayan herkese de saygılarımı sunuyorum” dedi.
Belediye Şehir Tiyatrosu Çocuklarla Buluştu
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Bartın Belediyesi Şehir Tiyatrosu çocuklarla buluştu.
![Belediye Şehir Tiyatrosu Çocuklarla Buluştu](https://d.ajansbartin.com/news/20414.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.