Belediye Başkanı Cemal Akın, Elmalık Sokak’taki Park ve Bahçeler Müdürlüğü çiçek serası yerleşkesinin yeni sanayi sitesine taşınması kararıyla birlikte başlayan inşaat çalışmalarının devam ettiğini söyledi. Başkan Akın, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Elmalık Sokak’ta dar bir alanda çiçek seramız bulunuyordu. Bu yerleşkemizi daha kullanışlı ve geniş bir alana taşıma kararı aldık. Yeni Sanayi Sitesi içerisinde belirlediğimiz yeni yerleşke alanında inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Çevre düzenlemesi ve çeşitli ekipmanların kurulumunun ardından seramızı tamamen taşıyacağız. Görevli personelimize kolaylık diliyorum” dedi.
Belediye serası yapımı devam ediyor
Bartın Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü çiçek serasının taşınacağı Yeni Sanayi Sitesindeki alanda inşaat çalışmaları devam ediyor.
![Belediye serası yapımı devam ediyor](https://d.ajansbartin.com/news/2581.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.