Bartın Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü tarafından ilimizde etkisini gösteren kar yağışı nedeniyle yiyecek bulmakta güçlük çeken sokak hayvanları için beslenme noktalarına kuru mama ve su bırakıldı. Vatandaşların olumsuz kış koşullarından etkilenmemesi için her türlü çalışmayı yapan Bartın Belediyesi, kar yağışı nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarını da ihmal etmedi. Gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili bilgi veren Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu; “Şehrimizde etkili olan kar yağışı sebebiyle ulaşımda herhangi bir sorun olmaması için ekiplerimizi seferber ettik. Kar küreme çalışmalarımızı titizlikle sürdürürken, sokak hayvanlarımızın ihtiyaçlarını da unutmadık. Zorlu hava koşullarında su ve yemek bulmakta güçlük çeken sokakta yaşayan köpek, kedi, kuş ve benzeri hayvanların temel ihtiyaçlarının sağlanabilmesi için beslenme noktaları mama bıraktık. Görev alan personelimize teşekkür ediyorum” dedi.
Belediye Sokak Hayvanlarını da İhmal Etmedi
Bartın Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü tarafından ilimizde etkisini gösteren kar yağışı nedeniyle yiyecek bulmakta güçlük çeken sokak hayvanları için beslenme noktalarına kuru mama ve su bırakıldı.
![Belediye Sokak Hayvanlarını da İhmal Etmedi](https://d.ajansbartin.com/news/20227.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.