Bartın Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında planlanan Betül Demir konseri 31 Ekim Salı günü Yalı Meydanında gerçekleştirilecek. Konser programıyla ilgili detaylı bilgi veren Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, tüm vatandaşları konsere davet etti. Başkan Fırıncıoğlu; “Cumhuriyetimizin 100. yılını kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ayrı bir coşku ve heyecan duyuyoruz. Cumhuriyetimizi kuran başta Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere silah arkadaşlarını saygı, sevgi ve minnetle anıyor, Cumhuriyet Bayramı’mızın 100. yıl dönümünü en içten dileklerimle kutluyorum. Bu büyük coşkuyu hep birlikte yaşamak için hafta boyunca etkinlikler düzenlendi. Bartın Belediyesi olarak bu etkinliklere elimizden gelen desteği vermeye çalıştık. Bu etkinliklerin yanı sıra Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında planladığımız Betül Demir konserinin 31 Ekim Salı günü Yalı Meydanında yapılmasını kararlaştırdık. Tüm hemşerilerimi Yalı Meydanı’nda düzenleyeceğimiz Betül Demir konserine davet ediyorum” dedi.
Betül Demir Sahne Alacak
Bartın Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında planlanan Betül Demir konseri 31 Ekim Salı günü Yalı Meydanında gerçekleştirilecek.
![Betül Demir Sahne Alacak](https://d.ajansbartin.com/news/19934.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.