Stratejik Plan güncellemesi çalışmalarını tamamlayan İl Genel Meclisi, İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı’nın güvenliği daha iyi sağlayabilmeleri için yapılacak olan çalışmalarına yönelik düzenleme de yaptı. Meclis Başkanı Kenan Dursun “Bu teşkilatlarımıza terörle mücadele konusunda köpek alımı yapacağız. İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığımıza yapacakları mücadelede katkıları göze alarak planı güncelledik” şeklinde konuştu. Dursun, köpeklerin terörle mücadele, uyuşturucu ve kaçakçılık olaylarında kullanılacağını söyledi.
Emniyet ve Jandarmaya köpek alınacak
İl Genel Meclisi, İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı’nın güvenliği daha iyi sağlayabilmeleri amacıyla köpek alımı yapılacak. İl Özel İdaresi tarafından alınacak olan köpekler terörle mücadele, uyuşturucu ve kaçakçılık olaylarında kullanılacak
![Emniyet ve Jandarmaya köpek alınacak](https://d.ajansbartin.com/news/1071.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.