Burdur İş Kur İl Müdürlüğü’ne atanan Bartın’da uzun yıllardır İŞKUR İl Müdürlüğü görevini başarı ile icra eden Ramazan Erdim için İl Jandarma Alay Komutanı Jandarma Albay Osman Arslan, Defterdar ve kurum müdürleri tarafından veda yemeği düzenlendi. Yemek sonrası değerlendirmelerde bulunan Ramazan Erdim: “Bartın'dan Burdur İşkur İl Müdürlüğü’ne atanmam nedeniyle veda yemeği düzenleyen Alay Komutanım, Defterdarım ve tüm İl Müdürü arkadaşlarıma teşekkür ederim. Bartın’da oluşturduğumuz birlik ve beraberliğimiz, dostluğumuz hiç bitmesin. İllerimiz ayrı olsa da gönüllerimiz hep bir olsun” dedi.
Erdim’e veda yemeği
Burdur İş Kur İl Müdürlüğü’ne atanan Bartın İl Çalışma ve İş Kurumu Müdürü Ramazan Erdim için veda yemeği düzenlendi.
![Erdim’e veda yemeği](https://d.ajansbartin.com/news/434.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.