Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Aladağ Mahalle 531. Sokak’taki eski kantar alanında gerçekleştirilen çevre düzenleme çalışmalarını yerinde inceledi. Çalışmaların son durumuyla ilgili bilgi alan Başkan Fırıncıoğlu, gerekli talimatları verdi. Çalışmalarla ilgili bilgi veren Başkan Fırıncıoğlu; “Üstyapısını yeniden düzenlediğimiz Aladağ Mahalle 531. Sokak’taki ortak kullanım alanlarında çevre düzenleme çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Çalışmalarımızın tamamlanması ile bu bölgemize de daha güzel bir görünüm kazandıracağız. Şimdiden bölgemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.
Eski Kantar Alanı Yeşillenecek
Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Aladağ Mahalle 531. Sokak’taki eski kantar alanında gerçekleştirilen çevre düzenleme çalışmalarını yerinde inceledi.
![Eski Kantar Alanı Yeşillenecek](https://d.ajansbartin.com/news/19961.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.