Bartın'da uzun yıllardır Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü olarak hizmet veren Hendekyanı Mahallesi Ali Gama Sokak'ta bulanan bina, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü tarafından Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)’na kiralandı. Konuyla ilgili gazetemize özel açıklamalarda bulunan Sosyal Güvenlik İl Müdürü Ekrem Öztekneci: “1997 yılından buyana 3 tane binaya taşındık. Yeni yapılan bu dördüncü. Tabi eski binamızda yaklaşık 10 yıl hizmet verdik. Şimdi eski binamızı İŞKUR'a kiraladık. Gerekli protokolleri imzladık. Hatta 2 aydır da kira alıyoruz" dedi.
Eski SGK binası İŞKUR’a kiralandı
Hendekyanı Mahallesi’nde bulunan 10 yıldır Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü olarak hizmet veren bina, İŞKUR’a kiralandı.
![Eski SGK binası İŞKUR’a kiralandı](https://d.ajansbartin.com/news/905.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.