Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Türk Kızılayı Bartın Şubesi tarafından gerçekleştirilen iftar programına katılarak, vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Fırıncıoğlu, vatandaşlarla sohbet ederek Belediye çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Program sonrası açıklama yapan Başkan Fırıncıoğlu, şu ifadeleri kullandı; “Türk Kızılayı Bartın Şubesi tarafından dün akşam gerçekleştirilen iftar programına katılarak, vatandaşlarımızla bir araya geldik. İftar programının düzenlenmesinde emeklerinden dolayı ilimizde tüm bölgelere yardım eli uzatarak ihtiyaç sahiplerinin yanında olan Türk Kızılay'ının değerli Başkan ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ediyorum. Çalışmalarında başarı ve kolaylıklar diliyorum.”
Fırıncıoğlu Kızılayı'nın İftar Programına Katıldı
Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Türk Kızılayı Bartın Şubesi tarafından gerçekleştirilen iftar programına katılarak, vatandaşlarla bir araya geldi.
![Fırıncıoğlu Kızılayı'nın İftar Programına Katıldı](https://d.ajansbartin.com/news/20308.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.