Devlet Su İşleri 233.Şube Müdürlüğü tarafından Bartın Irmağı ve Yan Kolları Islah projesi kapsamında Kanlı Irmak Caddesi’nde gerçekleştirilen çalışmalar tamamlanmasının ardından Bartın Belediyesi bozulan yolu düzenleme üzere çalışma başlattı. Bölgeyi ziyaret eden Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu hem yapılan çalışmaları inceledi hemde Belediye Başkan Yardımcısı Emre Önder’den yapılacak olan asfalt çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Konu ile ilgili açıklamada bulunan Başkan Fırıncıoğlu; “Kanlı Irmak Caddesi’nde asfalt kaplama çalışmalarının ilk aşamasına başlandı. Ekiplerimiz söküm ve tesviye çalışmaları gerçekleştiriyorlar. Daha sonra ise yol sıcak asfalt ile yeniden düzenlenecek. En kısa zamanda çalışmaları tamamlamayı planlıyoruz” dedi.
Fırıncıoğlu, Yol Düzenleme Çalışmalarını İnceledi
Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Bartın Belediyesi tarafından Kanlı Irmak Caddesi’nde gerçekleşen yol düzenleme çalışmalarını inceledi.
![Fırıncıoğlu, Yol Düzenleme Çalışmalarını İnceledi](https://d.ajansbartin.com/news/20200.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.