Bartın Belediyesi ekipleri geçmiş olduğumuz günlerde şehrimizde etkili olan fırtınadan etkilenen İnkumu Tatil Beldesinde temizlik çalışmaları gerçekleştirdiler. Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, “Bir süre önce şehrimizde etkili olan fırtına ve yağışlardan İnkumu Tatil Beldemizde olumsuz etkilenmişti. Bölgede oluşabilecek mağduriyetleri önlemek amacıyla geniş çaplı temizlik çalışmaları gerçekleştirdik. Yapılan çalışma kapsamında araç yolu ve kaldırımlarda oluşan kirlilik ekiplerimiz tarafından temizlendi” dedi.
Fırtınadan Etkilenen İnkumu Temizlendi
Bartın Belediyesi ekipleri geçmiş olduğumuz günlerde şehrimizde etkili olan fırtınadan etkilenen İnkumu Tatil Beldesinde temizlik çalışmaları gerçekleştirdiler.
![Fırtınadan Etkilenen İnkumu Temizlendi](https://d.ajansbartin.com/news/20199.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.