Bartın'da eğitim gören öğrenciler yararına düzenlenen geleneksel Hayır Çarşısı Kermesi sona erdi. Bartın Eğitim ve Kültüre Hizmet Derneği tarafından talebeler için gerçekleştirilen kermesin açılışı 5 Mayıs Cuma günü Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirilmişti. Bartın Eğitim ve Kültüre Hizmet Derneği tarafından okutulan bini aşkın talebe için düzenlenen kermes 11 Mayıs’a kadar açık kaldı. Kermeste el emeği göz nuru çeyiz eşyası, gıda maddeleri, ev yapımı tatlı, el işi yatak örtüsü pike takımları, her türlü mobilya ve beyaz eşya satışa sunuldu. "Hayır Çarşısı" kermesinden elde edilen gelirler Erenler, Kemer, Güzelbahçe, Şükraniye ve Ufuk Öğrenci Yurdunda kalan talebeler için kullanılacak.
Geleneksel hayır çarşısı sona erdi
Bartın'da eğitim gören öğrenciler yararına düzenlenen geleneksel Hayır Çarşısı Kermesi sona erdi. Kermesin sona ermesiyle birlikte Cumhuriyet Meydanı’nda açılan dev çadırlar kaldırıldı.
![Geleneksel hayır çarşısı sona erdi](https://d.ajansbartin.com/news/2700.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.