Genç Kızılay Genel Merkez 2’nci Bölge Başkanı Ferdi Çufalı, Genç Kızılay Bartın İl Başkanı Kubilay Şahin ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti. Türk Kızılay Bartın Şube binasında gerçekleştirilen ziyarette Başkan Çufalı, Genç Kızılay Bartın İl Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen faaliyetlerle ilgili bilgi aldı. Misafirperverlikleri ve Bartın’da gerçekleştirdikleri çalışmalar için teşekkür eden Başkan Çufalı, Bartın Genç Kızılay ekibine kolaylıklar diledi.
Genç Kızılay’a Genel Merkez’den Önemli Ziyaret
Genç Kızılay Genel Merkez 2’nci Bölge Başkanı Ferdi Çufalı, Genç Kızılay Bartın İl Başkanı Kubilay Şahin ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti.
![Genç Kızılay’a Genel Merkez’den Önemli Ziyaret](https://d.ajansbartin.com/news/20413.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.