Bartın Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi Bartın Belediye Başkan Adayı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, yeni dönem projeleri arasında yer alan Gölbucağı Yaşam Merkezi projesiyle ilgili detaylı bilgi verdi. Yaşam Merkezilerinin önemine değinen Başkan Adayı Fırıncıoğlu; “Geçmişte çok sayıda yaşam merkezleri inşa ederek vatandaşlarımızın kullanıma sunduk. Yeni dönem için de bir tane daha yaşam merkezi planladık. Gölbucağı Mahallemizde yeni bir yaşam merkezi inşa edeceğiz. Bu merkez, özellikle kadınlarımızın güçlenmesini ve becerilerini geliştirmesini amaçlayan bir dizi program ve aktiviteye ev sahipliği yapacak. Kadınlarımıza yönelik çeşitli meslek edindirme kursları düzenlenecek. El sanatlarından dijital becerilere, ev işlerinden girişimcilik eğitimlerine kadar geniş bir yelpazede kurslar sunulacak. Gölbucağı Mahallesi'nin sosyal dokusunu güçlendirmek için çeşitli etkinlikler düzenlenecek. Toplum etkinlikleri gibi aktivitelerle mahalle sakinlerimiz bir araya gelecek. Vatandaşlarımızın 31 Mart seçimlerinde teveccüh göstermesi halinde bu projemizi hayata geçireceğiz. Şehrimize vizyon kazandıracak çok sayıda önemli projeyi birliğin gücüyle başaracağız” dedi.
Gölbucağı’na Yaşam Merkezi İnşa Edilecek
Bartın Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi Bartın Belediye Başkan Adayı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, yeni dönem projeleri arasında yer alan Gölbucağı Yaşam Merkezi projesiyle ilgili detaylı bilgi verdi.
![Gölbucağı’na Yaşam Merkezi İnşa Edilecek](https://d.ajansbartin.com/news/20292.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.