Bartın’ın en büyük mahallelerinden biri olan Gölbucağı Mahallesi’nde uzun yıllardır muhtarlık görevini yürüten Mehmet Aydın, toprağa verildi. Herkes tarafından büyük saygı gören Muhtar Aydın’ın cenazesi saat 12.30’da Gölbucağı Mahallesi Eski Sokak’ta ki evinden alınarak, Gölbucağı Camii’ne getirildi. Burada öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Gölbucağı Aile Kabristanına defnedildi. Aydın’ın sevenleri cenaze töreninde gözyaşlarını tutamadı.
Gölbucağı’nın Sevilen Muhtarı Toprağa Verildi
Bartın Merkeze bağlı Gölbucağı Mahallesi’nin sevilen Muhtarı Mehmet Aydın, toprağa verildi.
![Gölbucağı’nın Sevilen Muhtarı Toprağa Verildi](https://d.ajansbartin.com/news/454.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.