Bartın Belediyesi tarafından Mayıs ayı etkinlikleri kapsamında; sandal gezisi, uçurtma şenliği, roket gösterisi, halat çekme yarışı, yumurta taşıma yarışı, çuval yarışı, etli pilav ikramı, çocuk oyun parkları ve Hıdırellez konserleri düzenlendi. Belediye Başkanı Cemal Akın, düzenlenen etkinliklerin ardından yaptığı açıklamada, “40 Yıl aradan sonra 2014 yılında tekrar başlatmış olduğumuz Hıdırellez Şenliklerini bu sene de çeşitli etkinliklerle kutluyoruz. Yalı Mevkii'nde gerçekleşen etkinlerimize halkımız yoğun ilgi gösterdi. Programımızda birbirinden farklı etkinlikler, konserler yer aldı. Etkinliğimizde emeği geçen Bartın Belediyesi çalışanlarımıza, konser programında Tayfun Nalbant Orkestrası ile sahne alan Enes Yıldız ve Genç Gönüllüler Topluluğuna, Serdaim Erduran Orkestrası ile sahne alan İlkim Aydın’a ve etkinliklerimize katılım gösteren tüm halkımıza teşekkür ediyorum. Bartın Belediyesi Mayıs ayı etkinlikleri ve 33. Bartın Kültür, Sanat ve Turizm Festivali etkinliklerimiz devam edecek. Halkımızla birlikte güzel programlarla bir araya gelmeye devam edeceğiz” dedi.
Hıdırellez Coşkusu Yaşandı
Bartın Belediyesi Mayıs ayı Etkinlikleri kapsamında düzenlenen Hıdırellez şenlikleri, coşkuyla kutlandı.
![Hıdırellez Coşkusu Yaşandı](https://d.ajansbartin.com/news/2576.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.