Kanlı Irmak Caddesi, Devlet Su İşleri’nin 233’üncü şube Müdürlüğü tarafından yürütülen “yürütülen Bartın Irmağı ve Yan Kolları Islahı” çalışmaları kapsamında trafiğe kapatıldı. Irmak yatağının temizlenerek genişletilmesi ve yeniden sel tehlikesi oluşturabilecek kuvvetli yağışlar sonrasında ırmak suyunun debisinin artırılıp denize daha hızlı deşarjını sağlamak amacıyla; Bartın Irmağı ıslah çalışmalarına devam edileceği bildirildi. Bartın Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, vatandaşlardan alternatif güzergahları kullanmaları istendi. Çalışmaların ırmak yatağının daraldığı ve taşkınlara neden olan farklı noktalarda da devam edeceği öğrenildi.
Islah çalışması Başladı
Kanlı Irmak Caddesi, Devlet Su İşleri’nin 233’üncü şube Müdürlüğü tarafından yürütülen “yürütülen Bartın Irmağı ve Yan Kolları Islahı” çalışmaları kapsamında trafiğe kapatıldı.
![Islah çalışması Başladı](https://d.ajansbartin.com/news/19913.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.