Küçük Sanayi Sitesi alanında öğlen saatlerinde henüz bilinmeyen nedenden dolayı çıkan yangın haberini alan Düzce Belediyesi Zabıta ve itfaiye ekipleri müdahale etti. Alanda yeni başlayan yangın, itfaiye ekiplerinin kısa sürede müdahalesi ile çok büyümeden kontrol altına alınarak soğutma işlemlerine başlandı. Düzce İtfaiyesi eski katı atık vahşi depolama alanını sık sık kontrol ederek olası yangınlara anında müdahale ediyor.
İtfaiyeden Çöp Yangınına Anında Müdahale
Düzce Küçük Sanayi Sitesinde daha önce katı atık vahşi depolama alanında çıkan yangına Düzce Belediyesi itfaiye ekipleri kısa sürede müdahale ederek kontrol altına aldı.
![İtfaiyeden Çöp Yangınına Anında Müdahale](https://d.ajansbartin.com/news/14945.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Aslanlı Mozaik Bulundu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20037.jpg)
![Cami Minaresi Vinçle Kaldırıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/19813.jpg)
![Yangından köpeği son anda kurtardılar](https://d.ajansbartin.com/news_t/18567.jpg)
![Çekçekler Trafikten Men Edildi](https://d.ajansbartin.com/news_t/18340.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.