Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından Kanlı Türbe mevkiinde yol yıkama çalışması gerçekleştirildi. Çalışmalarla ilgili bilgi veren Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu; “Belediye çalışmalarımızın olmazsa olmazlarından biri çevre temizliğidir. Kentimizin temizliği ile ilgili çalışmalarda da Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz oldukça titiz bir şekilde çalışmaktalar. Bu çalışmalar kapsamında ekiplerimiz Kanlı Türbe mevkiinde yol yıkama çalışması gerçekleştirdi. Tüm cadde ve sokaklarımızın tertemiz olması için çalışmalarımız aralıksız devam ediyor” dedi.
Kanlı Türbe Mevkiinde Yol Yıkama Çalışması Gerçekleştirildi
Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından Kanlı Türbe mevkiinde yol yıkama çalışması gerçekleştirildi.
![Kanlı Türbe Mevkiinde Yol Yıkama Çalışması Gerçekleştirildi](https://d.ajansbartin.com/news/20178.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.