Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Cemal Akın, ”Karaçay Piknik Alanımız vatandaşlarımız tarafından büyük ilgi görüyor. Özel gün etkinliklerinin de gerçekleştirildiği piknik alanımızda bugün Bartın İmam Hatip Orta Okulu ve Bartın Çaydüzü Orta Okulu öğrencilerini ağırladık. Öğrenci kardeşlerimiz piknik ve sosyal aktiviteler yaparak güzel bir gün geçirdiler. Daha önce de birçok okul benzer etkinlikler yapmak için piknik alamızı ziyaret etmişlerdi. Halkımızın burada hoş vakit geçirdiklerini görmek bizleri çok mutlu ediyor“ dedi.
Karaçay Misafirlerini Ağırlamaya Devam Ediyor
Karaçay Piknik Alanı, Bartın İmam Hatip Orta Okulu ve Çaydüzü Orta Okulu öğrencilerini ağırladı.
![Karaçay Misafirlerini Ağırlamaya Devam Ediyor](https://d.ajansbartin.com/news/2749.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.