Kış mevsiminin gelmesiyle birlikte Bartın Merkezde ve özellikle de Bartın Çayı’nda gün batımı kartpostallık manzara oluşturuyor. Bartın Irmağı kenarındaki vatandaşlar, altın sarısı rengindeki güneşin batışını izleminin keyfini çıkardı. Vatandaşlar, akşam vakitleri Şehir merkezinde Gazhane burnunda birleşen
Kartpostallık gün batımı büyüledi
Bartın’da soğukların iyice kendini hissettirdiği şu günlerde bulutların arasından batan güneş kartpostallık görüntüler oluşturdu. Özellikle Bartın Irmağı’nda güneşin ortaya çıkardığı renkler izleyenlere unutulmaz bir manzara keyfi sundu.
![Kartpostallık gün batımı büyüledi](https://d.ajansbartin.com/news/211.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.