Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu’nun talimatları doğrultusunda Kırtepe Mahallesi Tosunoğlu Sokak’ta başlatılan semt pazarı oluşturma çalışmaları tamamlandı. Çalışmalarla ilgili bilgi veren Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu; “Vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda Kırtepe Mahallesi Tosunoğlu Sokak’ta başlatmış olduğumuz semt pazarı oluşturma çalışmalarımızı tamamladık. Yapmış olduğumuz çalışma ile bölgede yaşayan vatandaşlarımız sebze ve meyve ihtiyaçlarını semt pazarından karşılayabilecekler. Halkımızın beklentilerine en iyi şekilde cevap vermek için ne gerekiyorsa yapmaya çalışıyoruz. Oluşturulan yeni semt pazarlarının mahalle sakinlerine ve hemşerilerimize hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim” dedi.
Kırtepe’ye Semt Pazarı Kuruldu
Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu’nun talimatları doğrultusunda Kırtepe Mahallesi Tosunoğlu Sokak’ta başlatılan semt pazarı oluşturma çalışmaları tamamlandı.
![Kırtepe’ye Semt Pazarı Kuruldu](https://d.ajansbartin.com/news/20122.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.