Çalışma hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Cemal Akın,” Kent merkezindeki çöp konteynerlerinin periyodik olarak temizliklerini yapıyoruz. Konteynerler ilaçlı su ile yıkanarak dezenfekte ediliyor. Bu çalışma sayesinde konteynerler, daha temiz hale getirilerek kötü görünümü ve meydana gelen kokudan arınmış oluyor. Titiz bir şekilde çalışarak bütün mahallelerimizdeki çöp konteynerlerini temizleyeceğiz. Ekiplerimize yaptıkları çalışmadan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Konteynerler dezenfekte ediliyor
Bartın Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Gölbucağı ve Kemerköprü Mahallelerindeki çöp konteynerleri ilaçlı su ile temizlenerek dezenfekte edildi.
![Konteynerler dezenfekte ediliyor](https://d.ajansbartin.com/news/3169.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.