Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adil Sani Konukoğlu, Çimko Çimento Genel Müdürü Önder Kırca ve Çimko Çimento Bartın Şube Genel Müdürü İbrahim Keretli’yi makamında ağırladı. Sohbet havasında geçen ziyarette Başkan Fırıncıoğlu, Konukoğlu ve beraberindeki heyete nazik ziyaretleri için teşekkür etti. İstihdama verdikleri katkıları için şükranlarını sunan Fırıncıoğlu, çalışmalarında başarılar temenni etti. Misafirperverliği için Başkan Fırıncıoğlu’na teşekkür eden Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Konukoğlu, Belediye çalışmalarında başarılar diledi.
Konukoğlu’ndan Başkan Fırıncıoğlu’na Ziyaret
Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adil Sani Konukoğlu, Çimko Çimento Genel Müdürü Önder Kırca ve Çimko Çimento Bartın Şube Genel Müdürü İbrahim Keretli’yi makamında ağırladı.
![Konukoğlu’ndan Başkan Fırıncıoğlu’na Ziyaret](https://d.ajansbartin.com/news/20043.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.