Akın, mesajında, sahip olduğumuz milli ve manevi değerlerimizin dostluk, kardeşlik, sevgi, saygı ve paylaşma duygularının güçlenmesine vesile olduğunu ifade etti. Başkan Akın, “Sel afetine maruz kaldığımız zorlu süreç sonrasında mübarek Kurban Bayramı’na siz değerli halkımızla birlikte erişmenin mutluluğu ve heyecanını yaşıyoruz. Dini Bayramlarımız birçok duygunun güçlenmesine vesile olan özel günlerdir. İdrak edeceğimiz Kurban Bayramı’nda dualarla yapılan ibadetlerin, gerçekleştirilen ziyaretlerin, uzanan yardım ellerinin bizi sımsıkı bir şekilde sardığı ve kardeşliğimizi güçlendirdiği açıktır. Bayramlar vefanın sırrını, hatırlamanın ve sadakatin zenginliğini, tanışmanın ve kaynaşmanın derin anlamını yaşadığımız ve yaşattığımız eşsiz zamanlardır. Temennim, birliğimiz, varlığımız ve geleceğimizle, her günümüzün bayram günlerinde yaşanılan duygularla geçmesidir. Tüm vatandaşlarımızın ve Türk-İslam âleminin mübarek Kurban Bayramı’nı içtenlikle kutluyor, kurban ibadetlerinin Cenab-ı Allah katında kabul olmasını diliyorum. “Hac Farizası” için kutsal topraklarda bulunanları sevgi ve saygılarımla selamlıyor ve sağlıcakla dönmelerini içtenlikle diliyorum” dedi.
Kurban Bayramımız Mübarek Olsun
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
![Kurban Bayramımız Mübarek Olsun](https://d.ajansbartin.com/news/18234.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.