Taste Atlas adli bir web sitesinin yaptığı anket sonucuna göre dünyanın en kötü 7. yemeği Mancar Çorbası seçildi. Yapılan bu anketin ardından Kurucaşile Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından hem farkındalık yaratmak hem de yöresel lezzetlerimize sahip çıkmak amacıyla Mancar Çorbası İçme Etkinliği gerçekleştirildi. Lezzetin ve güzelin göreceli bir kavram olduğunu, hiçbir lezzetin “dünyanın en kötü yemeği” olamayacağını ve yöremizin etiket almış bir yemeğinin bizler için çok değerli olduğunu duyurmak için pankart açan öğrencilere, Kurucaşile İlçe Milli Eğitim Müdürü Ender Yıldırım, Okul Müdürü Fatih Karaarslan, okulun öğretmen kadrosu ve velilerden de destek geldi.
Kurucaşile'li öğrenciler Mancar Çorbasına sahip çıktı
Taste Atlas adli bir web sitesinin yaptığı anket sonucuna göre dünyanın en kötü 7. yemeği Mancar Çorbası seçildi.
![Kurucaşile'li öğrenciler Mancar Çorbasına sahip çıktı](https://d.ajansbartin.com/news/20147.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.