Mesajında Manav: “Yılbaşının, Bartınlı hemşehrilerimize, aziz ve asil Milletimize, İslâm Âlemine ve tüm İnsanlığa; barış, huzur, refah ve mutluluklar getirmesini Yüce Rabbimden niyaz ediyorum. Yeniden Büyük Türkiye'nin öncülüğünde, Adil ve Merhametli bir Dünyayı kurmak için hep birlikte "durmak yok, yola devam" şiârı ile hareket ediyoruz. Rabbim, İnsanlığın umudu ve vicdanı olan Türkiye'mize karşı 15 Temmuzda gerçekleştirilen uluslararası operasyonu boşa çıkardığı gibi tüm mazlumlara karşı oynanan oyunları da bertaraf etmeyi aziz Milletimize ihsan ve nasip etsin. Bu duygu ve düşüncelerle yeni Hicri yılınızı tebrik eder, iki cihan saadeti dilerim.”
Manav, Bartınlıların Yeni Yılını Kutladı
Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Manav, yeni yıl münasebetiyle mesaj yayınladı.
![Manav, Bartınlıların Yeni Yılını Kutladı](https://d.ajansbartin.com/news/430.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.