Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Cemal Akın, Belediye Başkanı Cemal Akın yangın eğitimi konusunda belediyeden destek talep eden tüm eğitim ve kamu hizmeti veren kurumlara uygulamalı eğitim verdiklerini bu şekilde yangına karşı duyarlılığı arttırarak daha bilinçli ve tedbirli olunmasını sağladıklarını söyledi. Akın; “Bu tip eğitimlerin erken yaşlarda verilmesini çocuklarımız için çok faydalı buluyorum. Bu sebeple çocuklarımızı yangın tedbirleri, başlangıcı ve sonrasında yapılacaklar konusunda bilgilenmesi için itfaiyemize getiren idareci ve öğretmenlerine teşekkür ediyorum” dedi.
Minik öğrencilere yangın eğitimi verildi
Bartın Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri tarafından 23 Nisan Anaokulu öğrencilerine yangın güvenlik eğitimi verildi.
![Minik öğrencilere yangın eğitimi verildi](https://d.ajansbartin.com/news/2989.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.