Bartın Belediyesi tarafından sıcak asfalt çalışması tamamlanan Kırtepe Mahallesi Neşe Dursun Sokak’ta yol çizgileri çekildi. Trafik ve yaya güvenliğine yönelik yol çizgileri çizilen yollar, güzel bir görünüme kavuştu. Gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili bilgi veren Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu; “Kırtepe Mahallesi Neşe Dursun Sokak’ta yaptığımız asfaltın üzerine trafik akışını da düzenleyen ve sürücülerin rahat etmesi sağlayan önemli unsurlardan biri olan yol çizgilerini üstyapı çalışmaları kapsamında çizdik. Daha modern bir görünüme kavuşturduğumuz bu sokağımızda yaya geçidi, araç park yeri gibi alanları belirleyen yol çizgileriyle trafik akışı ve araç park alanlarını düzenli hale getirdik. Güzel bir görünüme kavuşturduk” dedi.
“Modern Bir Görünüme Kavuşturduk”
Bartın Belediyesi tarafından sıcak asfalt çalışması tamamlanan Kırtepe Mahallesi Neşe Dursun Sokak’ta yol çizgileri çekildi.
![“Modern Bir Görünüme Kavuşturduk”](https://d.ajansbartin.com/news/20029.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.