Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Cemal Akın,” Karaçay Piknik Alanımız 7'den 70'e tüm vatandaşlarımız tarafından büyük ilgi görüyor. Özel gün etkinliklerinin de gerçekleştirildiği piknik alanımızda bugün Bartın Nene Hatun Kız Anadolu Lisesi öğrencilerini ağırladık. Öğrenci kardeşlerimiz piknik ve sosyal aktiviteler yaparak güzel bir gün geçirdiler. Daha önce de birçok okul benzer etkinlikler yapmak için piknik alamızı ziyaret etmişlerdi. Halkımızın burada hoş vakit geçirdiklerini görmek bizleri çok mutlu ediyor “ dedi.
Öğrenciler Doyasıya Eğlendiler
Açıldığı günden hu yana vatandaşların büyük ilgisini gören Karaçay Piknik Alanı, Nene Hatun Kız Anadolu Lisesi öğrencilerini ağırladı.
![Öğrenciler Doyasıya Eğlendiler](https://d.ajansbartin.com/news/2580.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.