24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Demir, Merkez İmam Hatip Ortaokulu Matematik Öğretmeni Meltem Aydın ile Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Motorlu Araçlar Teknolojisi Alan Öğretmeni Özer Arslan, Vali Nusret Dirim’i makamında ziyaret etti. Vali Dirim, ziyaretlerinden dolayı İl Milli Eğitim Müdürü ile öğretmenlere teşekkür ederek, “Öğretmenlik; emek, özveri, sabır ve hoşgörü isteyen kutsal bir meslektir. Büyük bir fedakarlıkla bu önemli görevi yerine getiren tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.” dedi.
Öğretmenlerden Vali Dirim’e ziyaret
24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Demir, Vali Nusret Dirim’i makamında ziyaret etti.
![Öğretmenlerden Vali Dirim’e ziyaret](https://d.ajansbartin.com/news/72.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.