Orman yangınları konusunda Orman ve Su İşleri Bakanlığı’nın önemli desteği olduğunu belirten Zonguldak Orman Bölge Müdürü Ahmet Sırrı Beşel, bu kapsamda da Bartın Orman İşletme Müdürlüğü’ne 1 adet excavator aracı verildiğini ifade etti. Başel, açıklamasında: “2016 yılında orman yangınları yönünde büyük bir sıkıntımız olmamıştır. Bakanlığımız bu konuda önemli destekler veriyor. Orman Koruma ve Yangınla Mücadele projemiz kapsamında Ulus ilçesinde toplu koruma onarım, 1 adet yangın havuzu yapımı bitirildi. Merkez ilçede yangın denetleme kulesi yapılmıştır. 1300 km orman yolu onarımı yaptık. Son olarak da ilimize excavator aracı alındı. Bartın ilinde orman teşkilatına ilk kez böyle bir araç alındı. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.
Orman işletemeye yeni yol açma aracı
Zonguldak Orman Bölge Müdürü Ahmet Sırrı Beşel, orman yangınlarına müdahalede kullanılmak üzere Bartın Orman İşletme Müdürlüğü’ne 1 adet excavator aracı alındığını belirtti.
![Orman işletemeye yeni yol açma aracı](https://d.ajansbartin.com/news/943.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.