Makam odasında gerçekleşen ziyarette öğrenciler Başkan Cemal Akın’a ebru sanatı ile yapılmış tablo hediye ettiler. Ziyaretleri ve hediyeleri için misafirlerine teşekkür eden Başkan Cemal Akın,” Göreve geldiğimiz günden bu güne kadar tüm eğitim kurumlarına imkânlarımız ölçüsünde gereken desteği vermeye gayret ettik. Bundan sonra aynı şekilde destek olmaya devam edeceğiz. Ziyaretleri ve güzel hediyeleri için Umut Özel Eğitim Okulu Müdürü Yıldırım Toper, Müdür Yardımcısı Fatma Kızılkaya, Öğretmenler Nehir Osmanustaoğlu, Savaş Tuz ve öğrenci kardeşlerimize teşekkür ederim” dedi.
Özel Öğrencilerden Başkan Akın’a Hediye
Umut Özel Eğitim Okulu Müdürü Yıldırım Toper, Müdür Yardımcısı Fatma Kızılkaya, Öğretmenler Nehir Osmanustaoğlu ve Savaş Tuz öğrenciler ile birlikte Belediye Başkanı Cemal Akın’ı ziyaret etti.
![Özel Öğrencilerden Başkan Akın’a Hediye](https://d.ajansbartin.com/news/3223.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.