Amasra Belediye Başkanı M. Emin Timur, Yerel Yönetimlerin çalışmalarını verimliliğini ve etkinliğini artırmak, belediyelerimiz arasında bilgi ve tecrübe paylaşımını sağlamak, yerel yönetim çalışmalarının usul ve esaslara uygunluğunu temin etmek ve medeniyet tasavvurumuza dayalı şehircilik anlayışını paylaşmak amacıyla Kastamonu Ilgaz’da düzenlenen Ak Parti 3. Bölge Belediye Başkanları Toplantısı’na katıldı. Amasya, Ankara, Bartın, Çankırı, Çorum, Karabük, Kastamonu, Kırıkkale, Kırşehir, Samsun, Sinop, Tokat, Zonguldak illerinin katıldığı toplantıda belediye başkanlarının çalışmaları değerlendirildi. Toplantının kapanış konuşmasını yapan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, toplantıya katılan belediye başkanlarına teşekkür etti.
Projeler Değerlendirildi
Amasra Belediye Başkanı M. Emin Timur, Ak Parti 3. Bölge Belediye Başkanları Toplantısı’na katıldı.
![Projeler Değerlendirildi](https://d.ajansbartin.com/news/91.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.