Bartın Pedaldaşlar Bisiklet Kulübü Derneği ve Bartın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi münasebetiyle ortaklaşa "Şehitlere Saygı Bisiklet Turu" gerçekleştirildi. 18 Mart Cumartesi günü saat 10.00’da 30'da Bartın Şehitliği'nden başlayan bisiklet turu, Bartın Boğaz Deniz Üs Komutanlığı’nda sona erdi. Bartın Pedaldaşlar Bisiklet Kulübü Derneği Yönetim Kurulu tarafından organizasyonla ilgili yapılan açıklamada: “18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Programı kapsamında Bartın Pedaldaşlar Bisiklet Kulübü Derneği ve Bartın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü organizasyonunda "Şehitlere Saygı Bisiklet Turu"18 Mart 2017 Cumartesi saat 10.30'da Bartın Şehitliği'nden başladı. Bartın Boğaz Deniz Üs Komutanlığı’nda sona erdi. Şehitlerimiz için pedalladık. Türk tarihinin dönüm noktalarından olan ve bağımsızlık savaşımızın temellerinin atıldığı bu büyük kahramanlık destanının 102. yılında başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şahitlerimizi rahmet ve minnetle yad ediyoruz” ifadeleri kullanıldı.
Şehitlerimiz için pedalladılar
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi dolayısıyla Bartın Pedaldaşlar Bisiklet Kulübü Derneği ve Bartın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü organizasyonunda "Şehitlere Saygı Bisiklet Turu" düzenlendi.
![Şehitlerimiz için pedalladılar](https://d.ajansbartin.com/news/1581.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.